Готель Khach San Abc

  • Wi-Fi

Готель Khach San Abc Хошимін знаходиться неподалік декількох туристичних місць, зокрема зоопарку і ботанічного саду, який знаходиться на відстані 25 хвилин пішки.

Номери облаштовані письмовим столом. Крім того, в них є балкон. У номерах також є балкон і письмовий стіл.

Гості можуть насолодитися стравами австралійської кухні у ресторані Hai Con Rồ - Smoothies, який розташований на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від готелю.

Готель знаходиться у районі Binh Thanh, на відстані 3.9 км від ринку Бен Тхань та на відстані 3.8 км від таких торгових центрів, як Торговий центр Takashimaya Vietnam. Готель пропонує розміщення приблизно за 30 хвилин ходьби від Собору Сайгонської Богоматері. Гості можуть легко познайомитися з історією Хошиміна, відвідавши Палац Незалежності, розміщений на відстані 3.5 км від Khach San Abc. Це помешкання також розмістилось зовсім неподалік від автобусної зупинки Nga tu Chu Van An.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Готель Khach San Abc Хошимін
Cali Homestay
Ціна лише для моб. пристроїв

Cali Homestay

7.7
Добре 293 відгуки
291 м від помешкання
USD 16 USD 14
за ніч
Khach San Phuong Linh 2
Ціна лише для моб. пристроїв

Khach San Phuong Linh 2

376 м від помешкання
USD 46 USD 41
за ніч
Secret Garden Hotel Binh Thanh By Urban B
Ціна лише для моб. пристроїв

Secret Garden Hotel Binh Thanh By Urban B

8.8
Відмінно 78 відгуків
542 м від помешкання
USD 30 USD 27
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном
    • Радіо-будильник

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • Який аеропорт знаходиться поруч з Готель Khach San Abc?
      Найближчий аеропорт до Готель Khach San Abc - Міжнародний Тан Сон Нхут (5 км), до нього можна дістатися за 15 хвилин їзди.
    • Чи є в номерах Готель Khach San Abc робоче місце?
      У деяких номерах Готель Khach San Abc є робочий простір.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Готель Khach San Abc Хошимін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити